5 Zimné športy

Zimné športy

Severné Slovensko má výborné podmienky na zimné športy. Liptov má v priemere 120 dní v roku sneh. Najvhodnejšia na lyžovačku je etapa od polovice decembra do konca marca. Najznámejšie strediská v okolí sú Jasná v Nízkych Tatrách, Skipark Ružomberok, Závažná Poruba. v susedných regiónoch s to Park snow Donovaly a Kubínska Hoľa.

 

Západné Tatry sú v zimných mesiacoch vyhľadávané skialpinistami a snowboardistami. Každoročne sa tu koná jedna z častí slovenského pohára v skialpinizme.

 

Za zimným športom však nemusíte chodiť ďaleko. Ak je dostatok snehu, priamo za Bobrovcom je niekoľko dráh na bežkovnie. 100m od chatiek je vodná plocha, ktorú v zime domáci využívajú na korčuľovanie.

 

Linky a tipy

Jasná centrum

Pavčina Lehota

Opalisko - Závažná Poruba

Liptovský Ján

 

Ako sa u nás cítili ostatní?

Snažíme sa, aby ste neboli len hosť, ale rodinný priateľ, o ktorého sa na Liptove postaráme. Pocity tých, ktorí u nás boli:

Úžasné prostredie

5 Martina Mikulasikova

Palec hore, všetko na jednotku. Úžasné prostredie, krásne a útulné drevenice a super milí majitelia, pre ktorých nič nie je problém. Bolo nám super a určite sa niekedy vrátime.

Vyjímečný přístup

5 Roman Pacina

Ubytování úžasné, prostředí a zázemí luxusní. Přístup celé rodiny vyjímečný a vstřícný. Rádi se sem budeme vracet!

Útulné ubytovanie…

5 Evka Húsková Berkešová

dakujeme za krasne,utulne ubytovanie v tichom prostredí... tri chatky- kľud,sukromie...deti sa mali moznosť vyblaznit na trampoline a pod .... este raz vdaka
 

Málo presvedčivé?

Názory ostatných zákazníkov nájdete na našom Facebooku

Facebook Drevenice TriMount
WiFi zdarma
Parkovanie zdarma
Spoločenské hry
Gril k dispozícii
  • Drevenice TriMount
  • Bobrovec 032 21 Liptov, Slovensko
  • GPS: 49.1278 N / 19.6235 E
info@trimount.eu
+421 919 313 799
Rezervovať pobyt