O nás – Liptov, ubytovanie, chata, apartmán, tradičné drevené drevenice, hory

TriMount - ubytovanie u rodiny Trizna pod horami.
TriMount je názov pre 3 zrubové chatky, je odvodený od 3 vrchov. Západných Tatier. A to Salatín Ráztoka a Babky. S Babkami sa spája stará povesť. Výstup na Babky je nenáročnou túrou.


Chatky sú ukryté za tichou podhorskou dedinkou Bobrovec - 4 km od Liptovského Mikuláša. Ponúka ubytovanie v 3 tradičných 5 miestnych zruboch. Na tomto tichom mieste sa spája tradícia dreveníc s kvalitou moderného ubytovania tak, aby ste sa od začiatku cítili ako doma.

Drevenice sú citlivo umiestnené do prírodného prostredia. Navrhnuté tak, aby ste si mohli oddýchnuť v absolútnom súkromí. Vychutnávajúc si dovolenku s priateľmi, rodinou, obkolesení lúkami a horami.

Nikam nie je ďaleko ... TriMount je vzdialený len
  • 5 km od aquaparku Tatralandia
  • 4 km od centra města Lipt. Mikuláš
  • 2 km od Západných Tatier

TriMount vo venci hôr

Pretože dolina je obkolesená vencom hôr, je počas celého roka nádherný výhľad na meniacu sa prírodu. Z južnej strany chránia dolinu Nízke Tatry (20 km), známe lyžiarskym strediskom Jasná a jaskyňami. Zo severnej strany Západné Tatry (2 km) vyhľadávané v lete nadšencami turistiky a v zime skialpinistami.

Svieže rána odkrývajú na východe Vysoké Tatry a s nimi Kriváň - symbol Slovenska. Pokojné večery končia nevšedným západom slnka nad Chočskými vrchmi.

Ako nás nájdete

Prosím vyplnte Vašu adresu

adresa: ulica, číslo domu

psč