Kniha hostí – Liptov, dovolenka, aktivity, možnosti, rodina

Chcem napísať do knihy hostí

Paul Garry

PONUKA PÔŽIČKY. Potrebujete pôžičku? Pôžička na splatenie dlhu alebo na zaplatenie účtov alebo na začatie podnikania? Pôžička na financovanie vášho projektu? Ponúkame zaručené úverové služby v akejkoľvek výške s úrokovou sadzbou 2%. Ak chcete získať odpovede a ďalšie informácie, pošlite odpoveď na nasledujúci e-mail: paulgarry328@gmail.com

Denisa Kubalova

Trimount = úžasné ubytovanie, skvelé prostredie a neopakovateľná atmosféra :) to sa nedá opísať, to musíš zažiť! Odporúčam každému, kto potrebuje vypnúť a načerpať novú energiu..chatky sú ideálne pre každého = pre páry, pre rodiny s deťmi, pre partiu kamarátov...malý tip- v blízkom potôčiku sa dá dobre vyšantiť napr. pri stavaní plesa :)

Tatiana Rudyová

Krásne prostredie, nádherné ubytovanie a ticho prírody. Úplne TOP prostredie na oddych, dovolenku :) Radi sa k Vám určite vrátime.

Alon Shmuel

I loved it! The location is amazing and the fact there are only 3 cottages makes it very intimate. The kids loved running down to the steam and the facilities are great. The cottage is very clean and the owners are very friendly and helpful. I highly recommend it!

Vaskovi

Super lokalita na rodinnú dovolenku.Krásne ubytovanie,príjemný majitelia.Odporúčame!

p.Vršková

Krásna lokalita,pekné ubytovanie,velmi príjemný majitelia.Ďakujem a Odporúčam!!!


Strany: 1, 2,