Kniha hostí – Liptov, dovolenka, aktivity, možnosti, rodina

Chcem napísať do knihy hostí

Slávka R

Dovolenka sa nám veľmi páčila, tiché prostredie, čistý a útulný domček, majiteľ bol príjemný a ochotný poradiť kam sa dá ísť a čo vidieť. Určite by sme sa ešte raz vrátili. Negatíva z tejto dovolenky nemáme žiadne.

Karel V.

Dovolená ve srubu byla super. Líbilo se nám zejména klidné místo a jeho okolí s potokem, ale samozřejmě i celá lokalita s výhledem na okolní štíty hor. Děkuji panu majiteli za příjemné přijetí a poskytnutí cenných rad při volbě vhodných výletů. Jedinou vadu této dovolené tedy spatřuji pouze v tom, že byla příliš krátká.

Zuzka, Peťo, Vladko, Aďka

Milí Triznovci, Ďakujeme Vám za krásny predĺžený víkend, ktorý sme mohli stráviť v jednej z Vašich dreveníc. Cítili sme sa u Vás veľmi dobre a vrátili sme sa od Vás oddýchnutí a spokojní. Vaša rodina vytvorila na Liptove kúsok raja a to nie len vďaka krásnemu prostrediu a útulným dreveniciam, ale aj vďaka vášmu rodinnému, priateľskému a profesionálnemu prístupu. Už teraz sa tešíme na to, ako sa ku Vám vrátime a všetkým vrelo odporúčame! :)

Rozkošní

Už po třetí jsme si užili úžasnou dovoulenou v TriMountu. Hezké ubytování, krásná příroda, blahodárný klid a velmi příjemní majitelé. Bublání potoku za chatkami, večer příjemně uspává a ve dne se v něm vyřádí nejen děti. Každému kdo hledá klid, mimo ruch města, vřele doporučuji. Děkujeme a zase někdy naschledanou :-)

Eduard Vyskoč

Pobyt bol perfektný, páčilo sa aj vnukom - už sa tešíme, že sa do Bobrovca niekedy vrátime

Lola, Agatka i rodziece

Wspaniałe wakacje, perfekcyjnie urządząny, nowiutki, czyściutki domek, a serdeczni właściciele tak bardzo się różnią od pazernych górali z Polski. Polecamy to miejsce :-)


Strany: 1, 2, 3,